KONST / Litografier / Färglitografi 15595015
nr 1559 5015
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 88/125, daterad 1993. Färglitografi, bildmått: 34x28 cm, yttermått inklusive ram: 50x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:28:44
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
450 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe